Nauka

Spinacz.edu.pl

Ostatnia aktualizacja: 17 września 2023, 00:40

Spinacz.edu.pl

Zapraszamy na www.spinacz.edu.pl

Platforma wymiany informacji www.spinacz.edu.pl spina ze sobą środowisko biznesu i nauki. Za pomocą serwisu został ułatwiony kontakt między młodymi twórcami projektów Open Source a instytucjami/firmami, w której mogłyby zostać wdrożone ich innowacyjne pomysły. Projekt trwa od 2011 roku a jego kontynuacja przewidziana jest do połowy 2013 roku, z perspektywą na przedłużenie i rozszerzenie działalności i zakresu projektów tworzonych przez studentów, doktorantów i pracowników naukowych.

Dzięki platformie użytkownicy, którzy założą swój profil, mają możliwość: wypromowania swoich projektów, nawiązania kontaktów biznesowych, umieszczania ogłoszeń na zapotrzebowanie członków zespołu projektowego, znalezienia informacji o ciekawych wydarzeniach oraz na temat rekrutacji w firmach.

Pokaż się na SPINACZU!

Wejdź na spinacz.edu.pl i na profil projektu na facebook.com/serwis.spinacz

Udział w naszym projekcie jest bezpłatny.

Dodatkowo na platformie www.spinacz.edu.pl wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego ogłoszony został konkurs na „Najlepszy projekt akademicki Open Source” dla wszystkich studentów i pracowników uczelni wyższych w Polsce.
Wystarczy założyć profil Użytkownika a następnie profil danego projektu. Każda osoba może dodać dowolną liczbę projektów a zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie głosów innych użytkowników oraz decyzji trzyosobowej Komisji Konkursowej.
Wygrywa ciekawy, innowacyjny projekt akademicki. Konkurs trwa do 30 kwietnia 2013 roku a główną nagrodą jest wystąpienie/prezentacja zwycięskiego projektu na konferencji organizowanej pod koniec projektu (maj 2013) w Warszawie oraz wynagrodzenie z tytułu w/w wystąpienia.

Szczegóły odnośnie konkursu można znaleźć pod linkiem:
spinacz.edu.pl/pages/o-spinaczu/regulamin-konkursu/article/regulamin-konkursu/

 

Zobacz również:
Projekt „Spinacz” laureatem konkursu „Regionalni Liderzy Innowacji i Rozwoju”

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.