Regulamin

Regulamin korzystania z portalu Linux dla firm – Linuxiarze.pl

Możesz dodawać własne artykuły o tematyce linuksowej związanej z biznesem i gospodarką pamiętając o kilku zasadach :

1. Artykuły, wpisy bądź komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych i reklamowych. Wpisy o takiej treści zostaną usunięte a osoby je zamieszczające mogą być usunięte z listy Użytkowników.

2. Artykuły nie mogą być kopią wpisów opublikowanych na innych portalach.

3. Nie możesz publikować materiałów, których właściciel nie zezwolił na ich rozpowszechnianie.

4. Nie obrażaj nikogo z powodu jego niewiedzy, Twoja większa znajomość w jakiejkolwiek dziedzinie nie upoważnia Cię do tego.

5. Pisz językiem zrozumiałym dla każdego – skomplikowane terminologie przyniosą odwrotny skutek do zamierzonego.

6. Staraj się pisać poprawnie pod względem gramatycznym i ortograficznym – Linuxiarze.pl popierają akcję BYKOM STOP!

7. Administrator Portalu zastrzega sobie prawo do zmiany a także usunięcia artykułu, wpisu, bądź komentarza Użytkownika w przypadku, gdy będzie on posiadał niską jakość. Jeśli Twój materiał będzie odpowiadał naszym standardom zostanie on opublikowany na Portalu.

8. Administrator ma również prawo do zablokowania, jak i usunięcia Konta Użytkownika, jeśli jego nazwa (nick) lub adres e-mail jest niezrozumiały (stanowi ciąg przypadkowych znaków), bądź jego działania uzna za szkodliwe i negatywnie wpływające na wizerunek lub renomę Portalu, bądź innych Użytkowników.

9. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany regulaminu.

Nowy regulamin wchodzi w życie z chwilą opublikowania go na portalu.

Aby dodać wpis, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Rejestrując się i korzystając z naszego Portalu zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”).

Dobrowolnie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie swoich danych osobowych w celach marketingowych (w celu promowania usług i produktów w ramach usług świadczonych przez Linuxiarze.pl i ich partnerów) oraz otrzymywanie informacji handlowych.

Pełny tekst Polityki prywatności i plików cookies dostępny na stronie https://linuxiarze.pl/polityka-prywatnosci/

Oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz powyższe zasady oraz zobowiązujesz się do ich przestrzegania.

Linuxiarze.pl nie ponoszą odpowiedzialności za zakłócenia bądź przerwy w funkcjonowaniu Portalu spowodowane siłą wyższą, awarią sprzętu lub niedozwoloną ingerencją Użytkowników, nawet jeśli spowodowałyby one utratę Danych na Kontach Użytkowników.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]