Regulamin

Regulamin korzystania z portalu Linux dla firm – Linuxiarze.pl

Możesz dodawać własne artykuły o tematyce linuksowej związanej z biznesem i gospodarką pamiętając o kilku zasadach :

1. Artykuły, wpisy bądź komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych i reklamowych. Wpisy o takiej treści zostaną usunięte a osoby je zamieszczające mogą być usunięte z listy Użytkowników.

2. Artykuły nie mogą być kopią wpisów opublikowanych na innych portalach.

3. Nie możesz publikować materiałów, których właściciel nie zezwolił na ich rozpowszechnianie.

4. Nie obrażaj nikogo z powodu jego niewiedzy, Twoja większa znajomość w jakiejkolwiek dziedzinie nie upoważnia Cię do tego.

5. Pisz językiem zrozumiałym dla każdego – skomplikowane terminologie przyniosą odwrotny skutek do zamierzonego.

6. Staraj się pisać poprawnie pod względem gramatycznym i ortograficznym – Linuxiarze.pl popierają akcję BYKOM STOP!

7. Administrator Portalu zastrzega sobie prawo do zmiany a także usunięcia artykułu, wpisu, bądź komentarza Użytkownika w przypadku, gdy będzie on posiadał niską jakość. Jeśli Twój materiał będzie odpowiadał naszym standardom zostanie on opublikowany na Portalu.

8. Administrator ma również prawo do zablokowania, jak i usunięcia Konta Użytkownika, jeśli jego nazwa (nick) lub adres e-mail jest niezrozumiały (stanowi ciąg przypadkowych znaków), bądź jego działania uzna za szkodliwe i negatywnie wpływające na wizerunek lub renomę Portalu, bądź innych Użytkowników.

9. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany regulaminu.

Nowy regulamin wchodzi w życie z chwilą opublikowania go na portalu.

Aby dodać wpis, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Rejestrując się i korzystając z naszego Portalu zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”).

Dobrowolnie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie swoich danych osobowych w celach marketingowych (w celu promowania usług i produktów w ramach usług świadczonych przez Linuxiarze.pl i ich partnerów) oraz otrzymywanie informacji handlowych.

Pełny tekst Polityki prywatności i plików cookies dostępny na stronie https://linuxiarze.pl/polityka-prywatnosci/

Oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz powyższe zasady oraz zobowiązujesz się do ich przestrzegania.

Linuxiarze.pl nie ponoszą odpowiedzialności za zakłócenia bądź przerwy w funkcjonowaniu Portalu spowodowane siłą wyższą, awarią sprzętu lub niedozwoloną ingerencją Użytkowników, nawet jeśli spowodowałyby one utratę Danych na Kontach Użytkowników.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

89 + = 95