dotCMS

Producent: dotcms.com
Typ: System Zarządzania Treścią
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: GPL 3+
Pobranie: dotcms.com/download/
Platforma: wieloplatformowy
Dokumentacja: dotcms.com/docs/latest/table-of-contents
FAQ:
Forum: dotcms.com/forum/
Wikipedia (en): en.wikipedia.org/wiki/DotCMS
Język polski: ?
Cena: bezpłatny (community)/płatny

linia

dotCMS to otwarto źródłowy system zarządzania treścią (CMS) napisany w Javie, służący do zarządzania treścią oraz witrynami i aplikacjami opartymi na treści.

dotCMS to hybrydowy CMS o otwartym kodzie źródłowym – oparty na technologii Java. Jest platformą nowej generacji, która obsługuje zarówno elastyczność bezobsługowego CMS, jak i efektywność tradycyjnego tworzenia treści. dotCMS umożliwia zarówno marketerom, jak i programistom tworzenie i ponowne wykorzystywanie treści do tworzenia połączonych, angażujących i zapadających w pamięć produktów cyfrowych.

Tworzenie, zarządzanie i dostarczanie wysokiej jakości treści odwzorowanych na spersonalizowane doświadczenia jest trudniejsze niż się wydaje. Począwszy od edytora typu „przeciągnij i upuść”, po bezpieczne przepływy pracy, wielojęzyczność i możliwości wielu użytkowników, dotCMS zapewnia pożądane funkcje zarządzania treścią przedsiębiorstwa z potrzebnymi skalowalnymi i elastycznymi funkcjami.

Hybrydowe narzędzia, takie jak Edit Mode Anywhere (jednostronicowy edytor aplikacji), zapewniają użytkownikom biznesowym edycję WYSIWYG, układ, nawigację i zarządzanie wieloma witrynami, pozwalając przejąć kontrolę nad doświadczeniem użytkownika i wspierać współpracę między marketingiem a zespołem programistów.

dotCMS oferowany jest w postaci edycji społecznościowej, którą można bezpłatnie pobrać i używać oraz edycji Enterprise, która jest produktem opartym na SaaS i można ją kupić w ramach rocznej lub miesięcznej subskrypcji.

Aplikacja wymaga jednego z systemów bazodanowych: MySQL, Oracle, MSSQL, PostgreSQL.

dotCMS jest licencjonowany podwójną licencją GNU General Public License v3 lub licencją komercyjną.

Na stronie projektu dostępne jest demo aplikacji do przetestowania.

 

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 2