CMS

dotCMS

Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2022, 16:18

Producent: dotcms.com
Typ: System Zarządzania Treścią
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: GPL 3+
Pobranie: dotcms.com/download/
Platforma: wieloplatformowy
Dokumentacja: dotcms.com/docs/latest/table-of-contents
FAQ:
Forum: dotcms.com/forum/
Wikipedia (en): en.wikipedia.org/wiki/DotCMS
Język polski:
Cena: bezpłatny (community)/płatny

dotCMS to otwarto źródłowy system zarządzania treścią (CMS) napisany w Javie, służący do zarządzania treścią oraz witrynami i aplikacjami opartymi na treści.

dotCMS to hybrydowy CMS o otwartym kodzie źródłowym – oparty na technologii Java. Jest platformą nowej generacji, która obsługuje zarówno elastyczność bezobsługowego CMS, jak i efektywność tradycyjnego tworzenia treści. dotCMS umożliwia zarówno marketerom, jak i programistom tworzenie i ponowne wykorzystywanie treści do tworzenia połączonych, angażujących i zapadających w pamięć produktów cyfrowych.

Tworzenie, zarządzanie i dostarczanie wysokiej jakości treści odwzorowanych na spersonalizowane doświadczenia jest trudniejsze niż się wydaje. Począwszy od edytora typu „przeciągnij i upuść”, po bezpieczne przepływy pracy, wielojęzyczność i możliwości wielu użytkowników, dotCMS zapewnia pożądane funkcje zarządzania treścią przedsiębiorstwa z potrzebnymi skalowalnymi i elastycznymi funkcjami.

Hybrydowe narzędzia, takie jak Edit Mode Anywhere (jednostronicowy edytor aplikacji), zapewniają użytkownikom biznesowym edycję WYSIWYG, układ, nawigację i zarządzanie wieloma witrynami, pozwalając przejąć kontrolę nad doświadczeniem użytkownika i wspierać współpracę między marketingiem a zespołem programistów.

dotCMS oferowany jest w postaci edycji społecznościowej, którą można bezpłatnie pobrać i używać oraz edycji Enterprise, która jest produktem opartym na SaaS i można ją kupić w ramach rocznej lub miesięcznej subskrypcji.

Aplikacja wymaga jednego z systemów bazodanowych: MySQL, Oracle, MSSQL, PostgreSQL.

dotCMS jest licencjonowany podwójną licencją GNU General Public License v3 lub licencją komercyjną.

Na stronie projektu dostępne jest demo aplikacji do przetestowania.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.