Forum

Flarum

Ostatnia aktualizacja: 17 listopada 2022, 00:09

Producent: flarum.org
Typ: Forum
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: MIT
Pobranie: github.com/flarum/flarum/releases
Platforma: wieloplatformowy
Dokumentacja: docs.flarum.org
FAQ:
Forum: discuss.flarum.org
Wikipedia (en): en.wikipedia.org/wiki/Flarum
Język polski:
Cena: bezpłatny

Flarum to prosta platforma dyskusyjna, która jest szybka i łatwa w użyciu, posiada wszystkie funkcje potrzebne do prowadzenia społeczności.

Flarum według założenia ma być:
– Szybki i prosty, bez skomplikowanych zależności. Flarum jest zbudowany na PHP, dzięki czemu można go szybko i łatwo wdrożyć. Interfejs jest zasilany przez Mithril, wydajny framework JavaScript o niewielkich rozmiarach.
– Piękny i responsywny. To jest oprogramowanie forum dla ludzi. Flarum jest starannie zaprojektowany, aby był spójny i intuicyjny na różnych platformach.
– Potężny i rozszerzalny. Dostosuj, rozszerz i zintegruj Flarum, aby dopasować je do swojej społeczności. Architektura Flarum jest niezwykle elastyczna, dzięki potężnemu interfejsowi API rozszerzeń.

Flarum powstał w wyniku połączenia dwóch istniejących programów forowych, FluxBB i esoTalk oraz ich dwóch głównych programistów, Franza Liedke i Toby’ego Zernera.

Flarum zostało zaprojektowane jako minimalne oprogramowanie forumowe o dużej rozszerzalności. Najczęstszymi funkcjami innego oprogramowania forum są rozszerzenia podstawowego oprogramowania Flarum, takie jak: blokowanie wątków, prywatne wiadomości, oznaczanie postów i przypisywanie tagów (kategorii) do dyskusji.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.