CMS

Nuxeo

Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2022, 14:43

Producent: nuxeo.com
Typ: System zarządzania treścią
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: Apache 2.0
Pobranie: nuxeo.com/downloads/
Platforma: wieloplatformowy
Dokumentacja: doc.nuxeo.com
FAQ: nuxeo.com/about/faq/
Forum:
Wikipedia (en): en.wikipedia.org/wiki/Nuxeo
Język polski:
Cena: bezpłatny

Nuxeo to firma informatyczna tworząca system zarządzania treścią o otwartym kodzie źródłowym. Nuxeo zostało założone w 2000 roku przez Stefane Fermigier. Około 2005r. Nuxeo przeszedł przebudowę technologii i opracował podstawową strukturę zarządzania treścią w środowisku Java. Produkt cyfrowego zarządzania aktywami został oficjalnie wprowadzony na rynek w lutym 2010r., ale wszedł do publicznej wersji beta w grudniu 2009r.

Nuxeo Content Platform to platforma open source Enterprise Content Management (ECM) napisana w Javie. Dane mogą być przechowywane zarówno w bazach danych SQL lub NoSQL. Rozwój Nuxeo Content Platform jest głównie wykonywany przez pracowników Nuxeo z otwartym modelem programistycznym.

Użytkownicy Nuxeo tworzą różne rodzaje rozwiązań do zarządzania informacjami, np. zarządzanie: dokumentami, sprawami oraz zasobami cyfrowymi. Wykorzystuje elastyczne metadane i modele treści, które pozwalają na zmianę przeznaczenia treści w celu spełnienia przyszłych przypadków użycia.

Nuxeo Content Platform to zestaw artefaktów i narzędzi programowych po stronie serwera i klienta, które pozwalają użytkownikom tworzyć, obsługiwać i utrzymywać dostosowane aplikacje do zarządzania treścią.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.