Notatki

Boost Note

Producent: boostnote.io
Typ: Notatki
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: GNU GPL
Pobranie: github.com/BoostIO/BoostNote-App/releases
Platforma: Linux, OS X, Windows
Dokumentacja:
FAQ:
Forum: github.com/BoostIO/BoostNote-App/discussions
Wikipedia:
Język polski:
Cena: bezpłatny/płatny

Boost Note – narzędzie do zarządzania projektami oparte na dokumentach, które maksymalizuje szybkość pracy zdalnego zespołu DevOps.

Cechy:
– Współtworzenie w Markdown – Pisz dokumenty jako zespół, dzięki edycji w czasie rzeczywistym w Boost Note.
– Wiele platform – Współpraca odbywa się z dowolnego miejsca i o każdej porze. Wybierz swoje ulubione środowisko z aplikacji internetowych, stacjonarnych i mobilnych.
– Komentarze i wzmianki – Dodawaj komentarze do całego dokumentu lub jego określonych części i wspominaj o członkach, aby ich o tym powiadomić.
– Przyjazny dla programistów interfejs użytkownika/UX – Istnieje wiele narzędzi do zarządzania, ale nie zawsze są one przyjazne dla programistów. Boost Note oferuje konfigurowalny obszar roboczy w oparciu o potrzeby programisty.
– Publiczny interfejs API – Programowo zarządzaj swoimi dokumentami. Możesz łatwo wystawić token uwierzytelniający i uzyskać dostęp do interfejsów API Boost Note za pomocą prostych żądań HTTP.
– Importowanie i eksportowanie – Importuj istniejące dokumenty z innych narzędzi i eksportuj dokumenty z Boost Note do plików PDF, HTML i Markdown.
– Zintegrowany z Twoimi narzędziami – Dzięki Boost Note wszyscy są zgrani i pracują wydajniej. Programiści, projektanci i współpracownicy – wszyscy współpracują w jednym narzędziu.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Jeden komentarz do “Boost Note

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.