CMS

BuddyBoss

Ostatnia aktualizacja: 17 września 2023, 00:34

Producent: www.buddyboss.com
Typ: System zarządzania treścią, Forum
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: własnościowa
Pobranie: www.buddyboss.com/pricing/
Platforma: wieloplatformowy
Dokumentacja:
FAQ:
Forum:
Wikipedia:
Język polski:
Cena: płatny

BuddyBoss to motyw WordPress, który zapewnia elegancki wygląd z zaawansowanymi funkcjami dla Twojej społeczności, przekształcając dowolną witrynę WordPress w witrynę sieci społecznościowej z profilami członków, grupami, kanałami aktywności, powiadomieniami i wieloma innymi funkcjami.

BuddyBoss umożliwia zbudowanie każdej części witryny za pomocą popularnych, łatwych w użyciu edytorów stron typu „przeciągnij i upuść”. Kompatybilny z Gutenberg, Elementor, WPBakery, Beaver Builder, Thrive Architect i innymi.

Widżety BuddyBoss umożliwiają dostosowanie części pulpitu, aby prezentował: zarejestrowane kursy, grupy, ostatnie działania, interakcje i wiele więcej.

Cechy:
– Szablony – Rozpocznij swój projekt z profesjonalnie zaprojektowanym motywem i różnymi widżetami, sekcjami i szablonami całych stron, aby stworzyć swoją witrynę internetową.
– Czcionki i kolory – Wybierz paletę kolorów i typografię, aby pasowały do Twojej marki i zastosuj je na swoich stronach internetowych z ustawieniami globalnymi. Obsługuj Typekit, Google Fonts i wiele więcej.
– Nagłówki i stopki – Dostosuj nagłówki i stopki za pomocą rozwijanych menu, bocznych menu, przycisków społecznościowych, animacji, lepkiego przewijania i wielu innych.
– Narzędzie moderacji – Stwórz bezpieczną i wspierającą społeczność dla wszystkich. Zgłaszaj treści lub blokuj innych członków i ustalaj reguły automatycznego ukrywania treści lub zawieszania członków, którzy zostali oznaczeni kilka razy.
– Dane i prywatność – Daj członkom możliwość wyboru sposobu gromadzenia, wykorzystywania i udostępniania ich danych osobowych, dzięki wbudowanym opcjom RODO.
– Programowanie niestandardowe – Użyj niestandardowego CSS, HTML, skryptów Java i wielu innych. Dostęp do API dla programistów w celu tworzenia niestandardowych funkcji i zaawansowanych funkcji.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.