Confluence

Producent: atlassian.com/software/confluence
Typ: Wiki
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: własnościowa
Pobranie: atlassian.com/pl/software/confluence/free
Platforma: Android, iOS, Linux, Windows
Dokumentacja: confluence.atlassian.com/display/ALLDOC/Atlassian+Documentation
FAQ:
Forum: community.atlassian.com
Wikipedia (en): en.wikipedia.org/wiki/Confluence_(software)
Język polski: ?
Cena: bezpłatny/płatny

linia

Confluence to internetowe firmowe wiki (oprogramowanie do współpracy) opracowane przez australijską firmę Atlassian. Atlassian stworzył Confluence w języku programowania Java i opublikował go po raz pierwszy w 2004 roku. Confluence Standalone jest dostarczany z wbudowanym serwerem WWW Tomcat i bazą danych hsql, a także obsługuje inne bazy danych.

Firma sprzedaje Confluence jako oprogramowanie dla przedsiębiorstw, licencjonowane jako oprogramowanie lokalne lub oprogramowanie jako usługa działająca na platformie AWS.

Funkcje:
– Zaawansowane wyszukiwanie i drzewo stron
– Szablony z najlepszymi procedurami
– Integracja z Jira Software
– Edycja w czasie rzeczywistym
– Komentowanie
– Powiadomienia
– Uprawnienia dla użytkowników
– Strona główna i spersonalizowany kanał informacyjny
– Ogłoszenia i blogi z najnowszymi wiadomościami
– Ochrona prywatności, szyfrowanie i zgodność z przepisami – Rozwiązanie Confluence spełnia wymogi RODO i Tarczy Prywatności, dzięki szyfrowaniu podczas przesyłania i magazynowania, aby chronić dane Twojego zespołu. O zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa świadczą certyfikaty SOC2, SOC3, ISO 27001, ISO 27018, PCI DSS i nie tylko.
– Atlassian Access umożliwia dostęp na wyższy poziom bezpieczeństwa w produktach Atlassian, dzięki funkcjom logowania jednokrotnego SAML, obowiązkowej weryfikacji dwuetapowej, zautomatyzowanego inicjowania obsługi użytkowników i nie tylko.
– Confluence Cloud Premium – bardziej rozbudowane możliwości Confluence dla Twojego rozwijającego się zespołu, obejmujące szczegółowe informacje na podstawie analiz, zaawansowane mechanizmy kontroli administracyjnej, nieograniczoną pamięć masową, umowę SLA zapewniającą 99,9% dostępności, całodobowe wsparcie Premium i nie tylko.

 

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

63 + = 68