CMS

iCore

Producent: intelekt.net.pl/icore
Typ: System zarządzania treścią
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: własnościowa
Pobranie: github.com/N1ebieski/icore/releases
Platforma: wieloplatformowy
Dokumentacja: intelekt.net.pl/pages/instalacja-1/icore
FAQ:
Forum:
Wikipedia:
Język polski: tak
Cena: płatny

iCore to mini aplikacja blogowa oparta na nowoczesnym frameworku Laravel. Dobra platforma do rozszerzenia na dowolną stronę internetową, wizytówki lub zaplecze SEO. Pełna responsywność w technologii Bootstrap, wygodny interfejs, otwarty kod do modyfikacji, bezpłatne aktualizacje.

Moduł Posty iCore umożliwia moderatorom dodawanie postów, które zostają zaprezentowane użytkownikom na stronie. Moderator ma możliwość pełnej lub szybkiej (asynchronicznie z użyciem AJAX) edycji postów z poziomu panelu administracyjnego. Może filtrować listę w oparciu o różne parametry. Może asynchronicznie aktywować/deaktywować lub usunąć posty.

Posty zostają dodane do kategorii tematycznych oraz tagów. Domyślnie model zapisuje między innymi tytuł, treść, datę publikacji (w tym jako zaplanowaną).

iCore umożliwia moderatorom dodawanie statycznych podstron, które zostają zaprezentowane użytkownikom na stronie. W zależności od komponentu, linki do podstron zostaną umieszczone w navbarze bądź w footerze.

iCore umożliwia rejestrację użytkowników zarówno z poziomu strony, jak i przez panel administracyjny przez super-admina. Super-admin może również asynchronicznie edytować, aktywować/dezaktywować lub usuwać istniejących użytkowników. Może zbanować użytkownika po nazwie i/lub IP. Może filtrować listę wyników w oparciu o różne parametry.

iCore udostępnia użytkownikom możliwość logowania lub rejestracji za pomocą serwisów typu Social Media – domyślnie Facebook i Twitter. W przypadku istniejącego konta użytkownika możliwe jest po zalogowaniu powiązanie go z Social Media z poziomu swojego profilu na stronie. Z poziomu profilu użytkownik ma również możliwość usunięcia powiązania.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.