CMS

MindTouch

Ostatnia aktualizacja: 17 września 2023, 00:35

Producent: mindtouch.com
Typ: Systemy Zarządzania Treścią, Zarządzanie relacjami z klientami, Wiki
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: własnościowa
Pobranie: mindtouch.com/demo
Platforma: wieloplatformowy
Dokumentacja:
FAQ:
Forum:
Wikipedia (en): en.wikipedia.org/wiki/MindTouch
Język polski: ?
Cena: płatny

MindTouch to amerykańska, międzynarodowa firma technologiczna z siedzibą w San Diego, w Kalifornii, która projektuje, rozwija i sprzedaje oprogramowanie komputerowe SaaS oraz usługi online. Oprogramowanie firmy obejmuje: MindTouch (dawniej MindTouch Responsive), MindTouch 4, MindTouch TCS i MindTouch Core. MindTouch umożliwia zespołom tworzenie, publikowanie i edycję treści, a następnie strukturyzowanie treści w ramach responsywnego interfejsu użytkownika.

Jego usługi online obejmują: TouchPoints, integracje CRM, program sukcesu i niestandardowy zespół programistów, który pomaga w tworzeniu marki, architekturze informacji i niestandardowych integracjach dla nowych i istniejących klientów.

Firma MindTouch została założona przez Aarona Fulkersona i Steve’a Bjorga w 2005 roku.

MindTouch jest forkiem MediaWiki, pierwsze wydanie (pod nazwą DekiWiki) miało miejsce w lipcu 2006 roku i zawierało XHTML zamiast wikitekstu, edytor WYSIWYG i wyszukiwanie oparte na Lucene. W rezultacie backend został całkowicie ponownie zaimplementowany w języku C#, czego wynikiem było API zbudowane jako usługi sieciowe na nowym serwerze i zestawie narzędzi DReAM („Distributed REST Application Manager”).

MindTouch Responsive to najnowsza wersja oferty SaaS firmy MindTouch, zastępująca MindTouch 4. MindTouch 4 został rozwidlony wewnętrznie w MindTouch, Inc., z bazy kodu źródłowego MindTouch Core na początku 2010 roku. Oprócz niektórych starszych komponentów PHP i C# MindTouch Core, oprogramowanie i infrastruktura MindTouch Responsive obejmują technologie, takie jak: NodeJS, Elasticsearch, F#, Amazon SQS, Amazon Lambda, Amazon Redshift, Redis, HAProxy i Puppet.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.