Nuclino

EuroLinux

Producent: nuclino.com
Typ: Oprogramowanie do pracy grupowej
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: własnościowa
Pobranie: nuclino.com/pricing
Platforma: Android, iOS, Linux, Windows
Dokumentacja: help.nuclino.com
FAQ:
Forum:
Wikipedia (en): en.wikipedia.org/wiki/Nuclino
Język polski: ?
Cena: bezpłatny/płatny

linia

Nuclino to dostępne w chmurze oprogramowanie do pracy zespołowej, które umożliwia zespołom współpracę i udostępnianie informacji w czasie rzeczywistym. Aplikacja została zapoczątkowana w Monachium, w Niemczech w 2015 roku.

Niektóre godne uwagi funkcje obejmują współpracujący w trybie WYSIWYG edytor czasu rzeczywistego oraz wizualne przedstawienie wiedzy zespołu na wykresie. Oprócz aplikacji internetowej i komputerowej, w 2018 roku Nuclino uruchomiło bezpłatną aplikację mobilną na Androida i iOS.

Najważniejsze funkcje oferowane przez Nuclino:
– Tworzenie treści – Ożyw swoje treści za pomocą: tekstu, obrazów, filmów, plików, zadań, osadzonych elementów, bloków kodu i nie tylko. Pisz jeszcze szybciej dzięki Markdown.
– Współpraca w czasie rzeczywistym – Każdy element jest natychmiast udostępniany Twojemu zespołowi. Kiedy ktoś edytuje, możesz zobaczyć zmiany w trakcie pisania.
– Organizacja wszystkiego natychmiast – Wpisz @ wewnątrz elementu, aby połączyć się z innym elementem. Działa jak witryna internetowa i pomaga szybko znaleźć istotne informacje. Użyj obszarów roboczych i klastrów do organizowania elementów.
– Szybkie wyszukiwanie – Wpisz w pasku wyszukiwania i natychmiast zobacz odpowiednią treść. Przełączaj się między wynikami wyszukiwania bez utraty kontekstu.
– Praca wizualna – Nuclino umożliwia pracę wizualną, organizując informacje o zespole na tablicach i wykresach.

 

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 41 = 47