Notatki

Joplin

Producent: joplinapp.org
Typ: Notatki
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: AGPL
Pobranie: github.com/laurent22/joplin/releases
Platforma: Linux, OS X, Windows, Android, iOS
Dokumentacja: joplinapp.org/help/
FAQ:
Forum: discourse.joplinapp.org
Wikipedia:
Język polski:
Cena: bezpłatny

Joplin to bezpłatna aplikacja typu open source do robienia notatek i zadań, która może obsłużyć dużą liczbę notatek zorganizowanych w notatniki. Notatki można przeszukiwać, kopiować, oznaczać i modyfikować bezpośrednio z aplikacji lub z własnego edytora tekstu. Notatki są w formacie Markdown.

Notatki wyeksportowane z Evernote można zaimportować do Joplin, włączając sformatowaną treść (która jest konwertowana do Markdown), zasoby (obrazy, załączniki, itp.) i pełne metadane (geolokalizacja, czas aktualizacji, czas utworzenia, itp.). Można również importować zwykłe pliki Markdown.

Joplin jest „najpierw offline”, co oznacza, że zawsze masz wszystkie swoje dane na telefonie lub komputerze. Dzięki temu Twoje notatki będą zawsze dostępne, niezależnie od tego czy masz połączenie z Internetem, czy nie.

Notatki można bezpiecznie synchronizować za pomocą kompleksowego szyfrowania z różnymi usługami w chmurze, w tym: Nextcloud, Dropbox, OneDrive i Joplin Cloud.

Wyszukiwanie pełnotekstowe jest dostępne na wszystkich platformach, co pozwala szybko znaleźć potrzebne informacje. Aplikację można dostosować za pomocą wtyczek i motywów, a także łatwo tworzyć własne.

Aplikacja dostępna jest na systemy: Windows, Linux, macOS, Android i iOS. Narzędzie Web Clipper do zapisywania stron internetowych i zrzutów ekranu z przeglądarki jest również dostępne dla przeglądarek Firefox i Chrome.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.