CRM

YetiForce CRM

Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2022, 14:42

Producent: yetiforce.com
Typ: Zarządzanie relacjami z klientami
Przeznaczenie: firmy, organizacje
Licencja: Licencja YetiForce Public License v3 na zasadach licencji MIT
Pobranie: yetiforce.com/pl/pobierz
Platforma: wieloplatformowy
Dokumentacja: yetiforce.com/pl/baza-wiedzy/dokumentacja
FAQ:
Forum:
Wikipedia:
Język polski: tak
Cena: bezpłatny

YetiForce CRM to innowacyjny system zarządzania relacjami z klientami (CRM) dedykowany dla dużych i średnich firm. Jest dedykowany do wszystkich, którzy cenią oprogramowanie open source, bezpieczeństwo i innowacje.

YetiForce został zbudowany na solidnym fundamencie aplikacji Vtiger, ale zawiera setki zmian, które pomagają w realizacji najtrudniejszych zadań w najprostszy sposób. Każda funkcja w systemie została przemyślana i zautomatyzowana, aby zapewnić bezproblemową współpracę i spójną integralność. Twórcy aplikacji przyjrzeli się całemu procesowi sprzedaży i konsekwentnie udoskonalali system, moduł po module.

Najważniejsze atuty YetiFirce CRM obejmują, m.in.:
– Bogatą funkcjonalność – ponad 90 modułów użytkownika i 70 modułów administratora; narzędzia i widgety niezbędne w każdej firmie.
– Nieustanny rozwój – dziesiątki zmian dziennie; programiści dbają o aplikację i regularnie przygotowują paczki aktualizacyjne zawierające poprawki błędów, nowe funkcjonalności i liczne ulepszenia.
– Solidne wsparcie – w pełni wykwalifikowany zespół programistów, którzy znają aplikację od podszewki, dzięki czemu w szybki sposób naprawiają błędy i ulepszają funkcjonalności.
– Mobilność – system może być używany z każdego miejsca na świecie, gdzie dociera internet; responsywność systemu zapewnia współpracę z przeglądarkami na urządzeniach mobilnych.

Developer aplikacji – firma YetiForce Sp. z o.o. ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania CRM na zamówienie dla różnych firm.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.