CMS

b2evolution

Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2022, 00:35

Producent: b2evolution.net
Typ: Systemy zarządzania treścią
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: GPL
Pobranie: b2evolution.net/downloads/
Platforma: wieloplatformowy
Dokumentacja: b2evolution.net/man/
FAQ:
Forum: forums.b2evolution.net
Wikipedia (en): en.wikipedia.org/wiki/B2evolution
Język polski:
Cena: bezpłatny

b2evolution to otwarto-źródłowy, najbardziej zintegrowany CMS w historii. b2evolution zawiera wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia stron internetowych do udostępniania i interakcji z Twoją społecznością.

Od prostej strony głównej do bloga, galerii zdjęć lub biuletynu… aż do w pełni funkcjonalnej witryny społecznościowej z forami, katalogiem członków i wiadomościami prywatnymi, b2evolution zawiera wszystko, czego potrzebujesz w jednym zintegrowanym pakiecie (co oszczędza Twój czas na konfigurację i aktualizacje).

b2evolution to bezpłatne oprogramowanie typu Open-Source, które można pobrać i uruchomić w wybranym serwisie hostingowym.

b2evolution pierwotnie powstał jako wieloużytkownikowy silnik wielu blogów, kiedy François Planque rozwinął b2evolution z wersji 0.6.1 b2/cafelog w 2003 roku. Bardziej znanym rozwidleniem b2/cafelog jest WordPress. b2evolution jest dostępne w panelach sterowania hosta internetowego jako aplikacja internetowa „instaluj jednym kliknięciem”.

Wiele blogów może być używanych jako różne sekcje Twojej witryny. Możesz także mieć luźno powiązane blogi, pozwalając każdemu członkowi Twojej organizacji, społeczności lub rodziny dostosować własną przestrzeń do własnych upodobań.

b2evolution został zaprojektowany dla wielu blogów i sprawia, że zarządzanie jest naprawdę łatwe:
– Wszystkie skórki i wszystkie wtyczki są kompatybilne z wieloma blogami;
– Każdy blog może działać w innym podfolderze, innej subdomenie lub innej domenie;
– Możesz łatwo przenosić posty i komentarze z jednego bloga do drugiego;
– Możesz wysyłać posty do wielu blogów jednocześnie

Opublikuj ze strukturą – Podręczniki, książki i dokumentacja często wymagają uporządkowanej hierarchii rozdziałów i podrozdziałów, w przeciwieństwie do blogów, które zazwyczaj są uporządkowane według daty.

Każdy podręcznik może mieć przypisanych własnych współpracowników. Każda strona może mieć własne załączniki (obrazy, filmy, pliki do pobrania), a także w razie potrzeby kanał opinii/komentarzy.

Podręczniki można przeglądać hierarchicznie lub przeszukiwać w pełnym tekście. Możesz także łatwo tworzyć hiperłącza poprzeczne z jednej strony do drugiej, używając łatwych znaczników podobnych do Wiki.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Skip to content