CMS

Edito

Producent: www.edito.pl
Typ: System zarządzania treścią
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: własnościowa
Pobranie: www.edito.pl/kontakt
Platforma: wieloplatformowy
Dokumentacja:
FAQ:
Forum:
Wikipedia:
Język polski: tak
Cena: bezpłatny

Edito to platforma do zarządzania treścią online, na bazie której powstają zaawansowane aplikacje internetowe.

Serwisy stworzone przy pomocy Edito mogą zarówno występować jako pojedyncze portale, jak i stanowić większy system. Głównie za sprawą możliwości konfiguracji poszczególnych aplikacji między sobą. Dzięki szerokiemu wachlarzowi funkcji, jakie posiada nasza platforma, możemy realizować konkretne cele naszych klientów, takie jak: sprzedaż internetowa, dystrybucja poradników, oferta szkoleniowa i wiele więcej.

System CMS został stworzony w oparciu o serwer aplikacji, a współpraca z innym oprogramowaniem, pracującym na podstawie tego samego modelu, jest natywna. Dzięki zastosowaniu zunifikowanego interfejsu bazodanowego, możliwa jest współpraca z większością obecnie działających baz danych, zgodnych ze standardem SQL-92 i nowszymi. Zastosowane technologie umożliwiają import dużych ilości danych z baz danych tekstowych (TXT, CSV) a także w formacie XML (pliki XML, kanały RSS).

Do najważniejszych zalet Edito zalicza się:
– intuicyjność obsługi,
– bezpieczeństwo,
– modułowa budowa,
– duże możliwości integracji,
– szeroka gama funkcjonalności,
– wydajność,
– szybkość działania,
– łatwość obsługi,
– oszczędność,
– wsparcie dla pozycjonowania,
– elastyczność,
– skalowalność.

Cały panel administracyjny posiada elementy i komunikaty w języku polskim. Dostępna jest również anglojęzyczna wersja systemu, którą deweloper wdraża na życzenie klienta.

Nasz system klasy CMS charakteryzuje się modułową budową. To oznacza, że jest systemem skalowalnym i elastycznym. Forma taka umożliwia dostosowanie odpowiednich narzędzi do wymagań klienta i potrzeb danej inwestycji.

System Edito pozwala na samodzielne zarządzanie strukturą informacji w serwisie, tworzenie nowych kategorii/działów oraz rozbudowę witryny internetowej. Posiada również panel do skutecznego pozycjonowania platformy.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.