Trac

Reklama na Linuxiarze.pl

 

 

Trac

Producent: trac.edgewall.org
Typ: Zarządzanie projektami
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: BSD
Pobranie: trac.edgewall.org/browser
Platforma: BSD, Linux, OS X, Windows
Dokumentacja: trac.edgewall.org/wiki
FAQ:
Forum:
Wikipedia (en): Trac
Język polski: ?
Cena: bezpłatny

linia

Trac to otwarto-źródłowy, webowy system zarządzania projektami i śledzenia błędów. Został przyjęty przez wiele organizacji, jako system śledzenia błędów dla wolnego i otwartego oprogramowania oraz zastrzeżonych projektów i produktów. Trac integruje się z głównymi systemami kontroli wersji, w tym Subversion i Git.

Trac wykorzystuje minimalistyczne podejście do zarządzania projektami opartymi na sieci Web. Misją projektu jest pomaganie programistom w pisaniu oprogramowania, pozostając jednocześnie na uboczu.

Trac zezwala na znaczniki wiki w opisach wydań i wiadomościach zatwierdzających, tworząc łącza i bezproblemowe odniesienia między: błędami, zadaniami, zestawami zmian, plikami i stronami wiki. Oś czasu pokazuje wszystkie bieżące i przeszłe wydarzenia projektu w porządku, dzięki czemu uzyskanie przeglądu projektu i śledzenie postępów jest bardzo łatwe. Ostatnia aktywność jest wyświetlana na stronie osi czasu, użytkownicy są powiadamiani pocztą elektroniczną oraz mogą subskrybować kanały RSS lub iCalendar.

 

 

Opublikowane: 12 / 07 / 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wolna strefa