Forum

wpForo

Producent: wpforo.com
Typ: Forum internetowe
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: GPL
Pobranie: wordpress.org/plugins/wpforo/
Platforma: wieloplatformowy
Dokumentacja: wpforo.com/docs/
FAQ:
Forum: wpforo.com/community/
Wikipedia:
Język polski:
Cena: bezpłatny

wpForo to wtyczka forum dla systemu zarządzania treścią WordPress, która oferuje łatwe i lekkie rozwiązanie forum dla Twojej witryny WordPress. Zawiera nowoczesne i responsywne układy i style forum. Ta wtyczka forum WordPress zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia wydajnej i profesjonalnej społeczności. Potężne i piękne forum z unikalnymi funkcjami.

Funkcje:
– System Multi-Board – Umożliwia tworzenie wielu oddzielnych forów na tej samej stronie WordPress
– Obsługa wielu języków – Korzystając z systemu wielu tablic, możesz utworzyć wiele oddzielnych for dla każdego języka swojej witryny.
– Przeprojektowane układy forum – Cztery przeprojektowane układy forum. Pozwala stworzyć dowolny typ forum: Q&A, klasyczne, wątkowe i minimalistyczne.
– Ustawienia pulpitu nawigacyjnego – Przegrupowana i przeprojektowana strona ustawień z funkcją wyszukiwania na żywo ułatwia znalezienie potrzebnych ustawień.
– Nowy system profili użytkowników – Potężniejszy system profili członków z niesamowitym wyglądem, więc w większości przypadków nie będziesz musiał używać innych wtyczek do tworzenia profili
– Reputacja oparta na punktach – Teraz możesz ustawić różne punkty za polubienia, nielubienia, nowe tematy i posty. Reputacja użytkownika będzie oparta na liczbie punktów
– Topic Bookmarking – Pozwala oznaczać tematy i posty jako ulubione i wyświetlać je we własnej zakładce profilu. W tej zakładce możesz również zobaczyć polubione i nielubione posty.
– Przegląd tematów – Mały panel na górze wszystkich tematów wyświetla różne statystyki i szybkie drzewo całego tematu z zagnieżdżonymi odpowiedziami w jednym miejscu

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.