CMS

Microweber

Producent: microweber.com
Typ: System zarządzania treścią
Przeznaczenie: szkoły, uczelnie, firmy, organizacje
Licencja: MIT
Pobranie: github.com/microweber/microweber/releases
Platforma: wieloplatformowy
Dokumentacja:
FAQ:
Forum:
Wikipedia: pl.wikipedia.org/wiki/Microweber
Język polski:
Cena: bezpłatny

Microweber to system zarządzania treścią o otwartym kodzie źródłowym i kreator stron internetowych.

Opiera się na języku programowania PHP i frameworku aplikacji internetowych Laravel 5, wykorzystując metodę przeciągania i upuszczania, umożliwiając użytkownikom szybkie tworzenie treści przy jednoczesnym planowaniu i zarządzaniu wieloma ekranami. Posiada funkcję edycji na żywo, która umożliwia użytkownikom przeglądanie ich edycji tak, jak by się pojawiły.

Deweloperzy mogą swobodnie uzyskiwać dostęp do kodu źródłowego, wymieniając swoją wiedzę i wkład z resztą społeczności open-source.

Główną ideą oprogramowania jest umożliwienie stworzenia własnej strony internetowej, sklepu internetowego lub bloga. Od tego momentu tworzenia zaczyna się Twoja podróż do sukcesu. Wspierać Cię będą różne moduły, dostosowania i funkcje CMS. Wiele z nich jest specjalnie dostosowanych do entuzjastów e-commerce i blogerów.

Najważniejszą rzeczą, którą musisz wiedzieć jest to, że Microweber łączy najnowszą technologię „przeciągnij i upuść” z rewolucyjną funkcją pisania i edycji tekstu w czasie rzeczywistym. Ta para funkcji zapewnia lepsze wrażenia użytkownika, łatwiejsze i szybsze zarządzanie treścią, atrakcyjne wizualnie środowisko i elastyczność.

Microweber wdraża technologię Drag & Drop. Oznacza to, że użytkownicy mogą zarządzać swoją zawartością i rozmieszczać elementy jednym kliknięciem myszy, przeciągając je i upuszczając na ekranie. Przeciągnij i upuść ma zastosowanie do wszystkich rodzajów treści: obrazów, pól tekstowych, filmów oraz różnych modułów i opcji dostosowywania, które masz jako użytkownik. Domyślny szablon „Dream” zawiera ponad 75 przygotowanych układów, z których można korzystać poprzez przeciąganie i upuszczanie.

Widok edycji na żywo jest manifestacją podstawowej funkcji pisania i edytowania tekstu w czasie rzeczywistym w Microweber CMS. Widok edycji na żywo zmienia interfejs Twojej witryny w czasie rzeczywistym.

Możesz dodawać dynamiczne strony, posty i produkty. Wszystko to można zorganizować w niestandardowe kategorie, aby uzyskać lepszą nawigację i prezentację zawartości witryny. Nowe strony można tworzyć przy użyciu różnych układów. Ponadto wszystkie strony, posty i produkty zawierają szereg gotowych układów i modułów, które ułatwiają użytkownikom rozpoczęcie pracy. Moduły te można zmieniać i dodawać własne niestandardowe zestawy modułów, aby tworzyć treści najbardziej odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Oprogramowanie ma kilka wbudowanych funkcji, które pomogą założycielom sklepów internetowych zobaczyć, jak ich firma się rozwija.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.